I spend 5 hours masturbating before my prostate exam but in lithuanian

Praleidžiu 5 valandas masturbavesis prieš prostatos egzaminą. Aš edge’inu edge’inu ir edge’inu, iki tol, kol drugelio plastmasys priverstu mane patirti nuostabų orgazmą. Tada, aš strategiškai nužingsniuoju iki daktaro kabineto ir kai jis užsitepa lubrikantą aš BEVEIK patiriu orgazmą 3 KARTUS bet aš tiek prie šitos patirties pripratines savo kegelio raumenis kad galėčiau išlaikyti visą Vezuvijaus kalno įniršį. Po to, kai jis bent kažkiek paspaudžia mano prostatą, aš atsileidžiu su liūto, kuris medžioja savo auką, pykčiu. Kol kambarys po biškį prisipildo mano karštomis, lipniomis sultymis, daktaras su pasišlykštėjimu pasižiūri ir išeina iš kabineto. Aš šį ritualą darau tik tose ligoninesė, kur yra toleliau nuo mano gyvenamosios vietos, nes nenoriu kad mane operuotu gydytojas, kuris mane privedė iki orgazmo. Geriausia tai, kad čia medicininė priežiura apmokama valstybės, tai daktarai mane nuleidžia ir visa tai apmokama mokeščių mokėtojų. Toks mano fetišas.

#spend #hours #masturbating #prostate #exam #lithuanian

What do you think?

3 Comments

Leave a Reply
  1. Praleidžiu 5 valandas masturbavesis prieš prostatos egzaminą. Aš edge’inu edge’inu ir edge’inu, iki tol, kol drugelio plastmasys priverstu mane patirti nuostabų orgazmą. Tada, aš strategiškai nužingsniuoju iki daktaro kabineto ir kai jis užsitepa lubrikantą aš BEVEIK patiriu orgazmą 3 KARTUS bet aš tiek prie šitos patirties pripratines savo kegelio raumenis kad galėčiau išlaikyti visą Vezuvijaus kalno įniršį. Po to, kai jis bent kažkiek paspaudžia mano prostatą, aš atsileidžiu su liūto, kuris medžioja savo auką, pykčiu. Kol kambarys po biškį prisipildo mano karštomis, lipniomis sultymis, daktaras su pasišlykštėjimu pasižiūri ir išeina iš kabineto. Aš šį ritualą darau tik tose ligoninesė, kur yra toleliau nuo mano gyvenamosios vietos, nes nenoriu kad mane operuotu gydytojas, kuris mane privedė iki orgazmo. Geriausia tai, kad čia medicininė priežiura apmokama valstybės, tai daktarai mane nuleidžia ir visa tai apmokama mokeščių mokėtojų. Toks mano fetišas.

  2. Praleidžiu 5 valandas masturbavesis prieš prostatos egzaminą. Aš edge’inu edge’inu ir edge’inu, iki tol, kol obatelio plastmasys priverstu mane patirti nuostabų orgazmą. Tada, aš strategiškai nužingsniuoju iki daktaro kabineto ir kai jis užsitepa lubrikantą aš BEVEIK patiriu orgazmą 3 KARTUS taruhan aš dasi šitos patirties pripratines savo kegelio raumenis kad galėčiau išlaikyti visą Vezuvijaus kalno ıniršudas. Po to, kai jis membungkuk kažkiek paspaudžia mano prostatą, aš atsileidžiu su liūto, kuris medžioja savo auką, pykčiu. Kol kambarys po biškı prisipildo mano karštomis, lipniomis sultymis, daktaras su pasišlykštėjimu pasižiūri ir išeina išeina iš kabineto. Aš šı ritualą darau tik tose ligoninesė, kur yra toleliau nuo mano gyvenamosios vietos, nes nenoriu kad mane operuotu gydytojas, kuris mane privedė iki orgazmo. Geriausia tai, kad čia medicininė priežiura apmokama valstybės, tai daktarai mane nuleidžia ir visa tai apmokama mokešči mųokėtojų. Toks mano fetišas.

Leave a Reply